اینترنتشبکه

آموزش تنظیمات مودم وایرلس در ویندوز

مجله اینترنتی آی تی پورت

در صورت داشتن DSL CPE وایرلس و کارت شبکه وایرلس بر روی کامپیوتر می توان به صورت وایرلس با DSL CPE ارتباط برقرار کرده و از اینترنت استفاده نمود. کارت شبکه وایرلس معمولا به صورت Default بر روی اکثر لپ تاپ­ها موجود می­باشد. اما در کامپیوتر های PC نیاز به نصب کارت شبکه وایرلس بر روی سیستم است.

این کارت شبکه می تواند در داخل Case قرار گرفته و یا از طریق پورت USB به کامپیوتر مورد نظر متصل شود. در صورت نصب صحیح درایو کارت شبکه وایرلس در Network Connection یک کانکشن به نام Wireless Network Connection ساخته می شود.

در صورتی که کارت شبکه وایرلس دارای برنامه خاص خود باشد شما به صورت Default نمی توانید از برنامه ویندوز برای کانکت شدن به وایرلس استفاده فرمایید و باید از طریق برنامه وایرلس تنظیمات متصل شدن به شبکه Wireless را انجام دهید. (این برنامه در منوی Start و در قسمت All Programs با نام Wireless مشخص شده است.) برای آشنایی با مراحل اتصال از طریق برنامه خاص وایرلس، می توانید به راهنمای برنامه وایرلس که در هنگام خرید کارت شبکه وایرلس به شما داده شده است مراجعه کنید.

در بعضی مواقع در ویندوز XP شما می توانید با انجام یک تنظیم بر روی کارت شبکه وایرلس خود، سیستم را به حالتی تنظیم نمایید که از برنامه Default ویندوز برای اتصال به شبکه وایرلس استفاده نماید.

در صورتی که از لپ تاپ استفاده می کنید در ابتدا از روشن بودن دکمه وایرلس خود مطمئن شوید.

تنظیمات وایرلس در ویندوز های مختلف به طرق مختلف انجام می شود که در ادامه به شرح تنظیمات در ویندوز ۷ می پردازیم. اگر شما به تنظیمات دیگر سیستم عامل ها نیاز داشتید در قسمت دیدگاه مطرح کنید تا به سرعت در اختیارتان قرار دهیم. (انتهای متن خوانده شود.)

728x90

تنظیمات وایرلس در ویندوز ۷

در هنگامی که Ping Modem را ندارید و ارتباط با وایرلس دچار اختلال شده است برای انجام مجدد تنظیمات می توانید مراحل زیر را انجام دهید.

ابتدا وارد منوی Start شده و بعد از باز کردن Control Panel گزینه Network and sharing center را انتخاب کنید.

 آی تی پورت - شبکه

در منوی سمت چپ در Network and Sharing Center با انتخاب گزینه Change Adapter Setting می توانید به صفحه تنظیمات کارت شبکه­های سیستم خود وارد شوید.

 آی تی پورت - شبکه

برای کانکت شدن به وایرلس در ابتدا این نکته را یادآور می شویم که بهتر است که در تنظیمات Internet Protocol Version 4 (TCP/IP4) در کارت شبکه شما IP خاصی ست نشد باشد و تنظیمات IP به صورت Obtain باشد.

برای چک کردن این مورد می توانید روی Wireless Network Connection کلیک راست کرده و گزینه Properties را انتخاب کنید.

 آی تی پورت - شبکه

با دو بار کلیک بر روی گزینه Internet Protocol Version 4 (TCP/IP4) وارد صفحه تنظیمات IP می شوید. در این قسمت گزینه Obtain an IP address automatically را انتخاب کنید.

یاد آور می شویم که این مورد در صورتی می باشد که DHCP مربوط به DSL CEP فعال باشد، که اکثر DSL CPE ها به صورت Default همین طور است. در غیر این صورت شما باید در این قسمت IP های مورد نظر را تنظیم کنید.

 آی تی پورت - شبکه

بعد از انجام عملیات مجدد وارد صفحه Network and Sharing center شده و گزینه Manage Wireless Network را انتخاب کنید.

 آی تی پورت - شبکه

در این قسمت نام شبکه­های وایرلسی که شما در گذشته به آنها متصل شده اید نشان داده می شود. با انتخاب گزینه Remove آن را Remove کنید. این کار باعث می­شود که تنظیماتی که پیش از این در نوغ کانکت شدن به شبکه وایرلس ست شده است از جمله نوع Security و Password وایرلس پاک شده و امکان تنظیم مجدد آن فراهم شود.

 آی تی پورت - شبکه

بعد از این کار در منوی سمت چپ در Network and Sharing center با انتخاب گزینه Change Adapter Setting می توانید به صفحه تنظیمات کارت شبکه های سیستم خود وارد شوید.

با وارد شدن به این صفحه با راست کلیک بر روی گزینه Wireless Network Connection و انتخاب گزینه Connect/Disconnect صفحه­ای برای شما باز خواهد شد.

  آی تی پورت - شبکه

در این قسمت نام وایرلس­هایی که در محدوده شما قابل دسترسی می باشد نشان داده می شود و شما می توانید با انتخاب وایرلس خود به آن کانکت شوید. در صورتی که Password خاصی برای وایرلس خود ست کرده باشید در این لحظه از شما پسوردتان را سوال می کند و شما باید پسورد خود را در این قسمت وارد کنید و گزینه کانکت را انتخاب کنید.

 آی تی پورت - شبکه

در صورتی که با ورود به صفحه View Available Wireless Network هیچ شبکه وایرلسی Delect نمی شود ممکن است یکی از موراد زیر اتفاق افتاده باشد.

–        دکمه وایرلس لپ تاپ خاموش می­باشد.

–        سیستم از برنامه خاصی برای کانکت شدن به وایرلس استفاده می کند(این برنامه در منوی Start و در قسمت All Programs با نام Wireless مشخص شده است) برای آشنایی با مراحل اتصال از طریق برنامه خاص وایرلس، می توانید به راهنمای برنامه وایرلس که در هنگام خرید کارت شبکه وایرلس به شما داده شده است مراجعه کنید.

–        وایرلس DSL CPE غیر فعال می باشد(که در این صورت باید به کنسول DSL CPE مراجعه کرده و از Enable بودن تنظیمات وایرلس مطمئن شوید. این کار را می توانید با استفاده از راهنمای مودم انجام دهید.)

–        فاصله سیستم شما از DSL CPE زیاد می باشد.

–        نام شبکه وایرلس (SSID) به صورت Hidden (مخفی) set شده است. در این صورت بدون داشتن نام و مشخصات وایرلس نمی توانید به آن کانکت شوید.

در صورتی که بعد از شناسایی کردن شبکه وایرلس باز هم امکان کانکت شدن به وایرلس وجود نداشت:

–        ممکن است پسورد وارد شده اشتباه باشد (پسورد صحیح را می توانید در کنسول مودم خود با استفاده از راهنمای آن چک کنید.)

–        ممکن است نوع Wireless Security انتخاب شده در کنسول مودم توسط کارت شبکه وایرلس پشتیبانی نشود. (برای تست این مورد می توانید نوع Security مودم را در حالت No Security انتخاب کرده و وایرلس را کانکت کرد. در صورتی که مورد بدون مشکل انجام شد و توانستیم به شبکه وایرلس کانکت شویم انواع دیگری از Security را بر روی مودم انتخاب کرده و تست می کنیم. این مورد را می توانید با استفاده از راهنمای مودم انجام دهید.)

–        ممکن است که وایرلس مودم شما مشکل پیدا کرده باشد. (در این صورت می توان با تست یک Device دیگر که می تواند به شبکه وایرلس Connect شود مانند موبایل برای تست شبکه وایرلس استفاده کرد). در صورتی که آن Device نیز نتوانست به شبکه شما کانکت شود، یک بار مودم را با استفاده از راهنمای مودم ریست و مجدد کانفیگ کنید.

–        کارت شبکه سیستم شما مشکل پیدا کرده است. (برای تست این مورد می توانی سیستم را در شبکه دیگری برده و به وایرلس آن شبکه کانکت کرد). در صورتی که سیستم در شبکه­های وایرلس دیگر نیز داری مشکل بود کارت شبکه وایرلس سیستم را Remove و مجدد نصب کنید.

اگر شما به آموزش های زیر احتیاج داشتید کافیست در قسمت دیدگاه درخواست کنید تا آموزش مورد نظر شما را در اختیارتان قرار دهیم.

تنظیمات وایرلس در ویندوز XP

تنظیمات وایرلس در ویندوز VISTA

راهنمای تنظیمات REALTEK USB WIRELESS LAN UTILITY

راهنمای تنظیمات WIRELESSADAPTER UTILITY 202 -ZyXEL G

راهنمای تنظیمات اوایرلس لپ تاپ DELL

راهنمای تنظیمات وایرلس ۹۹۰ -DLINK WIRELESS GDWA

راهنمای وایرلس ۸۸۹۰ -PLANET WL

قطعی پی در پی وایرلس

فعال کردن وایرلس ویندوز

 

 

گفتگو ها
  مهدی

  درود

  سپاس بابت مطلب مفیدتون

  مشکل من اینه که از وقتی از وسافرت اومدم، نمیتونم با کامپیوتر به وایرلس وصل شم ولی تبلت و موبایلها وصل میشوند

  اصلا اسم وایرلسم در ویندوز دیده نمیشه در صورتیکه وایرلسهای همسایه ها دیده میشه!!!

  جالب اینجاست که دو ویندوز هم دارم و در هردو این مشکل یکسان است!!!

  راهنمایی بفرمایید لطفا

   سلام
   در باب مشکل شما میشه ابتدا با تغییر نام وایرلس بررسی کرد
   در صورت رفع نشدن در مودم با تغییر channel وایرلس و ریست سخت افزازی و … میتوان مشکل را بر طرف که به ازای هر ایتم بررسی خاص خودش باید انجام گردد

  rashin

  سلام .درایورهای نصب برای فعال کردن وایرلس لپ تابم رو از طریق اینترنت چطوری پیدا کنم و اینکه من و برادرم هر دو تا زمانی که می خوایم تو ساعات رایگان از اینترنت استفاده کنیم لپ تاپ برادرم وای فایوش فعاله و میتونه از اینترنت استفاده کنه اما من با لپ تابم تو ساعات رایگان نمی تونم چون لپ تابم وای فایو رو نمی شناسه اما همین که ساعت رایگان استفاده از اینترنت تمام میشه وای فایو رو میشناسه و من می تونم از اینترنت استفاده کنم . یه سوال دیگه هم اینه که رو سیستم لپ تاب برادرم تنظیمات مودم رو انجام دادیم و من دیگه سی دیمودم رو رو لپ تابم قرار ندادم تا تنظیمات رو انجام بدم . لپ تاب برادرم مدلش ایسوس و مال من ایسر هست و هر دو از ویندوز ۸٫۱ رو سیستمامون استفاده می کنیم . لطفا کمکم کنید . با تشکر

   سلام
   اصلا ربطی به این مورد ک گفتید نداره جناب!
   در تایم رایگان وقتی اینترنت ندارید پینگ ای پی مودم و پینگ ۸٫۸٫۸٫۸ بگیرید و نتیحه را اعلام کنید

   اون سی دی اصلا نیاز نیست نصب کنید!
   چون مودم ها تحت پنل وب کانفیگ می شوند و وقتی از کابل lan و یا از طریق وایرلس وصل می شوید نیازی به نصب سی دی نیست!

  محمود

  سلام.من dell inspiron 3521 دارم.ویندوز آن را عوض کردم.windows 7 .ولی اصلا وایرلس را نمی شناسه.لطفا راهنمایی بفرمایید

  متین

  با سلام

  لپ تاب من سونی وایو که حدود۱۰سال سن دارد

  تازگی یکی ازدوستان وینودزxp2012 رابرایم نصب کرده است که متاسفانه هیچ وایرلسی را پیدا نمی کند!ممنون میشوم اگر کمکم نمائید

   با سلام
   کارت وایرلس را در اول چک کنید ببینید صحیح نصب شده است یا خیر و در صورت امکان ورژن اصلی درایور را از سایت سونی دانلود کنید و در صورت وجود مشکل برروی مودم چک کنید که اول وایرلس فعال باشد و بعد با تغییر channel ها ببینید مشکل برطرف می شود یا خیر

  افشین

  سلام

  می خواستم با گوشی از اینترنت رایانه استفاده کنم .مودم من وایرلس نداره با کابل وصل میشه من یک شبکه وایرلس از نوع یو اس بی خریده ام حالا نمی دونم چطور تنظیمش کنم

  نوشته not connectedلطفا راهنمایی کنید

  متين

  سلام

  آقای مرتضی اعلم الهدی از توجه شما وپاسخگویی شما کمال قدردانی و تشکررا دارم،واسه رفع خستگئ شما: از یکی پرسیدند با کامپومترآشنایی داری؟کامپیوتر بلدی؟ گفت : آره.

  بهش گفتند : خب پس سیستم را روشن کن، گفت : نه دیگه در این حد !

  متاسفانه من خیلی ابتدائی هستم،وآشنایی من باکامپیوتر کمی بیش از حد خاموش وروشن کردن است،واسه همین دوستم برام ویندوز نصب کرد

  لذا فرمایشات شما بالای دیپلم بود،اگر امکان داره و وقت دارید کلاس پائین ، کمی شمرده و مرحله به مرحله بفرمائید تا خودم بتونم چک کنم

  پیشاپیش ازشما تشکر وقدردانی میکنم

  مرسی

  متين

  سلام

  آقای مرتضی اعلم الهدی از توجه شما وپاسخگویی شما کمال قدردانی و تشکررا دارم،واسه رفع خستگئ شما: از یکی پرسیدند با کامپومترآشنایی داری؟کامپیوتر بلدی؟ گفت : آره.

  بهش گفتند : خب پس سیستم را روشن کن، گفت : نه دیگه در این حد !

  متاسفانه من خیلی ابتدائی هستم،وآشنایی من باکامپیوتر، فقط کمی بیش از حد خاموش وروشن کردن است،واسه همین دوستم برام ویندوز نصب کرد

  لذا فرمایشات شما بالای دیپلم بود،اگر امکان داره و وقت دارید کلاس پائین ، کمی شمرده و مرحله به مرحله بفرمائید تا خودم بتونم چک کنم

  پیشاپیش ازشما تشکر وقدردانی میکنم

  مرسی

   سلام
   خواهش میکنم و ممنون از حسن نظرتون
   جناب ممنون میشم دقیقا مشکل و اموزشی که میخواهید بفرمائید تا مرحله به مرحله خدمتتان توضیح دهم
   با ارزوی بهروزی و بهترینها

    ناشناس

    سلام

    آقای مرتضی اعلم الهدی از توجه شما وپاسخگویی شما کمال قدردانی و تشکررا دارم

    عرض شد که

    لپ تاب من سونی وایو که حدود۱۰سال سن دارد

    تازگی یکی ازدوستان وینودزxp2012 رابرایم نصب کرده است که متاسفانه هیچ وایرلسی را پیدا نمی کند!ممنون میشوم اگر کمکم نمائید(لطفا مرحله به مرحله)

    سپاسگزارم

    متين

    سلام

    آقای مرتضی اعلم الهدی از توجه شما وپاسخگویی شما کمال قدردانی و تشکررا دارم

    عرض شد که

    لپ تاب من سونی وایو که حدود۱۰سال سن دارد

    تازگی یکی ازدوستان وینودزxp2012 رابرایم نصب کرده است که متاسفانه هیچ وایرلسی را پیدا نمی کند!ممنون میشوم اگر کمکم نمائید(لطفا مرحله به مرحله)

    سپاسگزارم

  Mehrdad

  سلام

  من یه مشکلی دارم وقتی که در کاتفینگ مدم قسمت Connection type رو به Dynamic ip تغییر میدم گوشیم به وای فای وصله ولی هیچ کاری نمیکنه، بعضی از گوشی ها اینجوری ان ولی مال بعضی ها کار میکنه.

  ممنون میشم راهنمایی کنید

   سلام
   قسمت dynamicip در بخش کانفیگ wan مودم اگر منظورتون است اصلا تغییر نکند!
   ترجیحا اگر گوشی به وای فای متصل است و صفحه ای را باز نمی کند از بخش lan یا dhcp یا dns که با توجه به نوع و برند مودم متغییر است دی ان اس ها را ست نمائید احتمال اینکه مودم نتواند به صورت اتوماتیک ای پی و dns به دستگاه ها ارسال کند زیاد است

   Mehrdad

   بله منظورم قسمت wan type Connection بود.

   قبلا وصل میشد ولی الان نه.

   البته بعضی گوشی ها وصل میشه بعضی ها نمیشه. مال من چند روزه که نمیشه.

   اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدید چجوری dns ست کنم

    در گوشی ها اندروید منو فارسی
    در بخش وای فای > برروی اسم وایرلس خود نگه دارید > تغییر پیکر بندی (modify network) > تیک تنظیمات پیشرفته بزنید (show advance option > بعد دی ان اس ها رو۱ و ۲ را به ترتیب زیر وارد نمائید
    ۲۱۷٫۲۱۸٫۱۲۷٫۱۲۷
    ۸٫۸٫۸٫۸

     Mehrdad

     ممنون

     ولی این کارو کردم بازم نشد. اگه راه دیگه ای میدونید ممنوو میشم راهنمایی کنید

     شما کلا مودم را ریست فکتوری کنید از اول تنظیمات را انجام دهید و در هنگامی که دارید wan را کانفیگ میکنید در مودم های دی لینک به بخش dns می رسید که دی ان اس ها را آنجا وارد کنید تا به صورت خودکار دی ان اس به کلاینت ها ارسال کند
     ترجحا دی ان اس های مربوط به isp خودتون باشد

  متين

  سلام

  آقای مرتضی اعلم الهدی از توجه شما وپاسخگویی شما کمال قدردانی و تشکررا دارم

  عرض شد که

  لپ تاب من سونی وایو که حدود۱۰سال سن دارد

  تازگی یکی ازدوستان وینودزxp2012 رابرایم نصب کرده است که متاسفانه هیچ وایرلسی را پیدا نمی کند!ممنون میشوم اگر کمکم نمائید(لطفا مرحله به مرحله)

  سپاسگزارم

  متين

  سلام

  یکی از دوستان خیلی منو به کمک کردن شما امیوار کرده بود،ولی نمی دانم چرا پاسخم را نمی دهید؟؟؟!!!!!!!!!!!

  مشکلم اینه:‌لپ تاب من سونی وایو که حدود۱۰سال سن دارد

  تازگی یکی ازدوستان وینودزxp2012 رابرایم نصب کرده است که متاسفانه هیچ وایرلسی را پیدا نمی کند!ممنون میشوم اگر کمکم نمائید(من مبتدی هستم لطفا مرحله به مرحله)

  سپاسگزارم

   سلام
   دوست عزیز تا انجایی که بنده خاطرم هست پاسخ دیدگاه قبلیتون رو دادم!
   اگر با تلفن همراه و یا تبلت دستگاه های وایرلس مجاور را پیدا می کنید
   احتمال زیاد کارت وایرلس لپ تاپ شما پس از تغییر ویندوز نصب نشده است . شما لطفا در اول سی دی مربوط به لپ تاپتون رو بذارید و کارت شبکه وایرلس را نصب کنید!درصورتی که این سی دی ندارید از نرم افزار پکیج های درایو معروف به aLL dRIVER استفاده کنید و نصب را انجام دهید ! یا اینکه با سیستم دیگر که متصل به اینترنت هست نرم افزار مربوطه را از سایت خود سونی دانلود نمائید.
   در صورت

  حاج امیر

  با سلام

  بنده مودم وایرلس زاکسل ، لپ تاب ایسوز با ویندوز ۷ دارم .

  چندو روز پیش ویندوزم رو پاک کردم و دوباره نصب کردم، از اون موقع لپ تابم وایرلس همسایه ها رو میشناسه حتی با گوشیم هم میتونم از طریق وای فای با کامپیوترم ارتباط برقرار کنم ولی متاسفانه مودم خودم رو نمیشناسه و تولیست وای فای هاش نیست.با گوشیم میتونم از طریق وای فای به اینترنت وصل بشم ، با کابل هم میتونم با مودمم به اینترنت وصل بشم ولی فقط وای فای رو نمیشناسه.خواهشمندم بنده رو راهنمایی بفرمایید.

  با تشکر.

  مهسا

  سلام مرسی مطالبتون عالیه . یه سوال داشتم.پسورد وایرلسم رو کجا باید ببینم . پسوردمو فراموش کردم اگه میشه لطف کنید کامل توضیح بدید . متشکرم

   سلام
   برند مودمتون چی هست ؟
   با سیستمی که از طریق وایرلس یا کابل با مودم ارتباط دارید و متصل هست باید وارد کانفیگ مودم بشوید و پسورد را مشاهده و یا تغییر دهید
   برند را ذکر کنید تا مسیر دقیق جهت تغییر پسورد خدمتتون عرض کنم

  mohamad

  اقا میشه تنظیمات xp رو برای من ارسال کنید

  علی

  با سلام اگه ممگنه تنظیمات وایر لس xp را برام ارسال کنید باتشکر

  زهرا

  سلام.من لپ تابم اسم وای فای خودمونو رو نمیشناسه ولی برای همسایه هارو میاره.به داتک زنگ زدم گفت برو manageپاک کن.همه این کارهارو کردم.wireless sharingرو disableو enableکردم.روی علامت وای فایم خورشید میزنه.مسوول داتک گفت لابد کارت شبکه ایراد داره ولی پس چرا بقبه رو میاره.ضمنا من با گوشی میتونم کانکت بشم.لپ تابم اپل و با سیستم مک هم نمیتونم کانکت شم.ویندوز سون هم دارم.ممنونم

  akbari

  سلام ممنون از مطالب خوبتون..اگه امکانش هست تنظیمات وایرلس ویندوز xpرو واسم ایمیل کنین.

  متين

  سلام

  در ویندوز xp اثر انگشت خوان ( به مثابه رمز ) را چگونه میشود فعال کرد؟؟

  پیشاپیش متشکرم

   متين

   سلام

   در ویندوز xp اثر انگشت خوان ( به مثابه رمز ) را چگونه میشود فعال کرد؟؟

   پیشاپیش متشکرم

   واسه چی پاسخ نمیدین؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  طلعت

  سلام.تو رو خدا کمک کنید.من بعد از نصب ویندوز دیگه مودمم بدون کابل به اینترنت وصل نمیشه.خیلی راهها رو امتحان کردم.با گوشی وصل میشه.تو رو خدا کمک کنید.یه علامت زرد رو آنتنم میاد

  احمد

  سلام آقای علم الهدی. ممنون از وبسایت خوبتون. مشکل من اینه که مودم با لب تاب وصل میشه ولی با موبایل نمیتونم کانکت بشم. فقط وای فای خود مودم رو نشون میده ولی به اینترنت وصل نمیشم. مودم من D_LINK 2750 هست . ممنون میشم.

  علی

  سلام

  لطفا برای من هم طرز ساخت کانکشن وایلرس ر اکس پی را ارسال کنید

  ممنون

  سلام من ویندوزم عوض کردم تنظیمات اینترنتم بهم خورده اگر لطف کنی برام بفرسی.

  مریم

  سلام من لپ تاپم به مودم وایرلس وصل میشد و مشکلی نداشت وقتی مودم و خاموش کردم و بد از چند ساعت روشن کردم دیگه در لپ تاپم شناسایی نشد اگه هم میتونستم رمزشو بزنم میزد رمز اشتباه . البته با گوشی میتونم وصل شم . لپ تاپ جای دیگه ای بردم به مدم های دیگه اتصال پیدا میکرد اما مودم خودم و نه میشناسه واگر هم با خاموش و روشن کردن شناسایی کنه نمیتونه وصل شه

   سلام
   در صورت اینکه اسم وایرلس را می شناسد قبل از همه اسم وایرلس تغییر و بررسی نمائید و با تغییر channel در وایرلس این مشکل را می توان بر طرف کرد و یا حتی با تغییر نوع رمز نگاری بررسی نمائید

  علی

  با سلام

  ضمن تشکر از جنابعالی

  لطفا تنظیمات وایرلس برای لپ تاپ Dell inspiron 15 مدل ۳۵۲۱ را به ایمیلم بفرستین.

  در ضمن مودمم TPlink می باشد

  مشکلی که باهاش دارم اینه که بعد از اینکه ویندوز۷ نصب کردم مودمو میشناسه پسوردم قبول میکنه ظاهرا وصل میشه اما نمیتونم به اینترنت وصل بشم و روی آیکن وایرلس یک مثلث زرد رنگ قرار میگیره.

  با کابلم تست کردم به اینترنت وصل نمیشه

  psk

  تنظیمات وایرلس در ویندوز XP

  psdk

  سلام ممنون از سایت خوبتون من یک سوال داشتم اگه پاسخ بدید ممنون میشم

  من با وایرلس به اینترنت که وصل میشم اولش خوبه ولی بعد چند ثانیه قطع میشه و باز چند ثانیه بعد دوباره وصل میشه این همین طور ادامه داره حتی سرعتش هم پایین نمیاد فقط قطع میشه حتی انتن دهیش میشه در مورد اون ipها بیشتر توضیح دهید

  علیرضا

  سلام من ویندوزم xp ببخشید شما درباره ی ویندوز ۷ راهی دادید میشه برای درست کردن اینترنت ویندوزxp راهی بدبد

  ss

  سلام

  وقت شما بخیر

  ویندوز هشت استفاده میکنم هر کار میکنم تا رمز وای فا رو تغییر بدم نمیشه

  ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید

  با تشکر

  ناشناس

  سلام

  ببخشید لطف میکنید نحوه عوض کردن رمز وای فا در ویندوز ۸ روارسال فرمایید

  با تشکر

  خسروی

  با سلام و خسته نباشید،لطفاً تنظیمات وایرلس در لپ تاب و ویندوز۸ را برای من ارسال فرمایید .باتشکر

  سلام من مودم tp-link خریدم ولی با وجود درستی تنظیمات سی دی مودم نصب نمیشه چه کار کنم .

  فرهان

  سلام مودم به مدلTP-LINK TL-WN723N 150Mbps Mini Wireless N USB Adapter خریدم ولی روی کامپیوتر PC در حالیکه تازه ویندوز XP را عوض کردم و برنامه مودم را هم نصب کردم ولی وقتی مودم را وصل میکنم نمی شناسه لطفا راهنمایی کنید .

  ناشناس

  بسیار متشکرم

  عالی بود

  Manaf

  سلام،با عرض خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز

  بر روی رایانه بنده ویندوز xp نصب هستش.

  من میخوام رایانه خودم رو به مودم وای فای مبین نت وصل کنم اما نمیتونم.لطفا بنده رو راهنمایی کنید

  با سپاس

   سلام
   از چه طریقی مودم با سیستم در ارتباطه ؟!

    محمدمتين

    سلام جناب اعلم الهدی

    ما هم دل داریم

    تحویلمون بگیرید،خیلی وقته جواب این سوالمو نمیدین!!!!

    لب تاب من (سونی وایو . ویندوزxp) از طریق وایرلس به اینترنت دانشگاهم وصل میشه ،آیا میتونم با wifa گوشیم از اینترنت لب تابم استفاده کنم؟ بعبارتی لب تاب که خودش با وایرلس از اینترنت دانشگاه استفاده میکندآیا میتواند همزمان بعنوان مودم برای گوشیم عمل کند و با گوشیم از همان اینترنت دانشگاه بواسطه لب تاب استفاده کنم؟(دانشگاه خودش رمز را فقط در لب تاب وارد میکنند!)

    اگر پاسخ سؤالم را سریع ترایمیل فرمائیدو

    اگردقیق راهنمائیم کنید چگونه، از شماکمال تشکر وقدر دانی را دارم

     محمدمتين

     سلام

     لب تاب من (سونی وایو . ویندوزxp) از طریق وایرلس به اینترنت دانشگاهم وصل میشه ،آیا میتونم با wifa گوشیم از اینترنت لب تابم استفاده کنم؟ بعبارتی لب تاب که خودش با وایرلس از اینترنت دانشگاه استفاده میکندآیا میتواند همزمان بعنوان مودم برای گوشیم عمل کند و با گوشیم از همان اینترنت دانشگاه بواسطه لب تاب استفاده کنم؟(دانشگاه خودش رمز را فقط در لب تاب وارد میکنند!)

     اگر پاسخ سؤالم را سریع ترایمیل فرمائیدو

     اگردقیق راهنمائیم کنید چگونه، از شماکمال تشکر وقدر دانی را دارم

    ناشناس

    در سوالم نوشتم از طریق وایرلس سیستم من به اینترنت دانشگاه وصل است!

  پریسا

  سلام من ویندوز ۸ استفاده میکردم و روی لپتاپم برنامه هات اسپات برای شیر اینترنت داشتم خیلی راضی بودم. یه هفتس ویندوزم عوض کردم و ویندوز ۷ ریختم، الان برنامه هات اسپات رو دوباره دانلود و نصب کرم که این پیغام میاد wifi adapter driver does not support AP mode

  باید چیکار کنم؟

  m

  با سلام و سپاس فراوان برای سایت مفیدتون.

  من چند وقنی هست که با مودم خونه خیلی مشکل دارم و یه جورایی اینترنتو زیر و رو کردم برای این موضوع و راه حل های ارائه شده رو همه رو امتحان کردم و تا الان مشکلم حل نشده و با سایت شما روبرو شدم که خیلی اطلاعاتتون کامل و جامع هست.

  مدل مودم من Soliton هست و خیلی سال هست که داره برام سالم و بدون هیچ مشکلی کار میکنه ولی جدیدا که خونمونو جابجا کردیم مشکلی که دارم اینه که: وقتی با وای فای گوشی وصل میشیم پیغام wifi disconnected.sign in required رو میده وبعدش وقتی روی اسم مودم کلیک میکنیم برای کانکت شدن،صفحه ای باز میشه که شامل connect, forget , cancel میاد و وقتی روی کانکت کلیک میکنیم وارد صفحه browser میشه و وصل میشه.

  در این حالت یا دیگه قطع نمیشه یا هر چند دقیقه یکبار قطع میشه.

  من با گوشی های مختلف امتحان کردم و همه همینطور هستند و تنظیمات مودم رو هم چندین بار چک کردم و واقعا نمیدونم به چه صورت حل کنم این مشکل رو.

  ممنون میشم راهنمایی کنین.

  با سپاس

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و تشکر بابت مطلب کامل و مفیدتون

  ممنون میشم اگر آموزش کامل تنظیمات وایرلس و نصب و راه اندازی آن و توضیح در مورد علت آمدن علامت تعجب زرد رنگ روی آنتن وای فای رو به ایمیلم ارسال کنید.

  باتشکر.موفق و پیروز باشید.

  محمد

  سلام خسته نباشید لطفا تنظیمات وایرلس در ویندوز ویستا را ارسال فرمایید لپ تاپ من سونی وایو cs هستش ویندوزشم ویستا. ممنون

  مارتین

  با سلام اگه ممگنه تنظیمات وایر لس xp را برام ارسال کنید باتشکر

  محمدمتين

  سلام

  لب تاب من ( ویندوزxp) از طریق وایرلس به اینترنت دانشگاهم وصل میشه ،آیا میتونم با wifa گوشیم از اینترنت لب تابم استفاده کنم؟ بعبارتی لب تاب که خودش با وایرلس از اینترنت دانشگاه استفاده میکندآیا میتواند همزمان بعنوان مودم برای گوشیم عمل کند و با گوشیم از همان اینترنت استفاده کنم؟

  اگر راهنمائیم کنید چگونه از شما سپاسگزارم

  باسلام همه چیزرانوشده اید ولی برای ویندوزxpهیچی ننوشته اید لطفااصلاح فرمایید.باتشکر.

  ناشناس

  بسیار تشکر

  ناشناس

  ببخشید ممنون میشم راهنماییم کنید. من یه لب تاب hp دارم. تا ۱ ماه بدون هیچ مشکلی کانکت میشد و فقط اگه مودم خاموش بود و بعد از روشن کردن لب تاب مودم رو روشن میکردی اون موقع نمیشناخت و باید ریست میکردی. اما الان هر کاری میکنم نمیتونم کانکت شم. هیچ کاری هم نکردم خودش یهویی شد.

  بعضی وقتا که کلا مودمو نمیشناسه. بعضی وقت ها هم که شناخت اصلا کانکت نمیشه. اما بعضی وقتام خود به خود وصل میشه. مثلا این مطلبو الان با این نوشتم.

  محمد

  با سلام اگه ممگنه تنظیمات وایر لس xp را برام ارسال کنید باتشکر

  احمد ایرانی

  سلام با تشکر لطفا تنظیمات وایرلس در ویندوز xp را برایم ارسال کنید

  ممنون میشم

  مهدی

  با سلام وخسته نباشید خدمت شما

  من ۴٫۵ ماهی از وایرلس استفاده میکنم.که قبلا تنظیمات از طرف نمایندگی شهر خودمون تنظیم کرد.الان بهشون زنگ زدم که گفتم پسوردمو عوض کنن.بهشون پسورد دادم ولی نمیودونم کجا بنویسم؟والان میخوام پسورد وایرلسم در تنظیمات وایرلس تو کامپیوتر بنویسم؟؟لطف کنید راهنمایی کنید…

  باتشکر

  مهدی

  با سلام وخسته نباشید خدمت شما

  من ۴٫۵ ماهی از وایرلس استفاده میکنم.که قبلا تنظیمات از طرف نمایندگی شهر خودمون تنظیم کرد.الان بهشون زنگ زدم که گفتم پسوردمو عوض کنن.بهشون پسورد دادم ولی نمیودونم کجا بنویسم؟والان میخوام پسورد وایرلسم در تنظیمات وایرلس تو کامپیوتر بنویسم؟؟لطف کنید راهنمایی کنید…

  باتشکر

  سیروس

  با سلام و خسته نباشید.

  یه سوالی خدمتتون داشتم. لب تاب من از نوع hp هست و روی خودش مودم رو نداره. من اگه مودم E3372 (4G, 3G) رو بخرم می تونم از طریق vpn و wifi هم به اینترنت متصل بشم؟ چونکه توی شرایط مودم مدل D-100 (4G, 3G, wifi) به پشتیبانی از VPN و تونل GRE و همچنین قابلیت اتصال به wifi رو اشاره کرده ولی واسه اولی نه. کدومیک ارزش خریدن رو داره؟

  Arman

  عالی بود ممنون هیچ سایتی نتونسته بود مشکلمو حل کنه.

  ممنون بابت زحمات شما.

  سلام خسته نباشید…لطفا تنظیمان مربوط به ویندوز۱۰ را برای من ارسال میکنید؟

  مجتبی

  سلام من یک USB WiFi دارم که مال ریسیور بود الان وصلش میکنم به کامپیوتر نمیدونم چطوری فعالش کنم لطفا راهنمایی کنید چه استفاده ای میشه ازش کرد؟

  مدل

  USB\VID_148F&PID_5370&REV_0101

  USB\VID_148F&PID_5370

  ارش

  اقا من تمام راه های شما رو رفتم پورت هم نصب کردم پورتم ۸۰۲٫۱۱n هست ولی گزینه ی Manage Wireless Networn نیست

  مجید

  با سلام و احترام.خیلی ممنون واسه مطالب عالیتون.مشکل وایرلس من بعد از مدتها با کمک شما برطرف شد.همیشه موفق و پیروز باشید.بازم ممنون

  شکیبا

  آموزش اتصال وایرلس با ویندوز xpدر کامپیوتر pc

  با سلام

  ممنون از مطلب مفیدتون

  لطفا تنظیمات وایرلس در ویندوز xp را برایم ارسال فرمایید

  با احترام

  با سلام و عرض ادب
  علت اینکه با دانگل سیستم شبکهنمیشه چیست؟
  در صورتی که با کابل Lan شبکه و shir انجام میشه

  رامین

  سلام کامپیوتر م وای فای را شناسایی نمی کند چیکار کنم

  هادی

  سلام
  ببخشین من دو تا مودم دارم که یکی برا اینترنت هست و دیگری برا شبکه داخلی
  و کارت شبکه ام از طریق یو اس بی هست(دانگل)
  به هر دو وصل میشدم ولی تا ویندوز عوض کردم و درایور تی پی لینک رو نصب کردم الان به اینترنت وصل میشه ولی به شبکه داخلی نه و شبکه داخلیمم آی پی اینترنت رو میگیره .
  DHCPاستفاده میکنم
  حالا باید چیکار کنم؟
  تورو خدا سریعتر جواب بدین ممنون

  MMF

  لطفا تنظیمات ویندوز XP رو برای من ارسال کنید.ممنون

  افشین

  لطفا قطعی پی در پی وایرلس رو برای ویندوز ۱۰ آموزش بدید

  هوشنگ

  سلام لطف کنید تنطیم کردن کارت شبکهxp تی پاینک برام ایمیل کنید .ممنون میشم

  saead

  سلام ضمن تشکر لطفا تنظیمات کارت شبکه وایرلس در ویندوز xp را برایم ارسال کنید

  ممنون میشم

  منصور

  سلام خسته نباشید
  من ویندوز ۱۰ نصب کردم و برای اتصال هات اسپات لپ تاب و شیر با گوشی مشگل دارم و اصلا روشن نمیشه وپیغام
  wifi adapter driver does not support AP mode میده .خواهش دارم کمکم کنین.
  ممنون از شما

  Amir

  سلام کامپیوتر من ویندوز ۷داره و تمام مراحل انجام دادم اما موقع ای ک تو مرورگر سرچ میکنم میزنه ((اتصال اینترنت وجود نداره و مشکل در سرور پروکسی وجود داره یا این آدرس درست نیست)) ؟؟؟

1 2