کاربردینرم افزار

آموزش مبتدی تا پیشرفته پاورپوینت بخش دوازدهم – قسمت اول

آموزش پاورپوینت

سلام به مخاطبان عزیز آی تی پورت، مثل همیشه با آموزش های پاورپوینت در خدمت شما هستیم و البته امیدواریم در قسمت های قبل لذت کافی رو برده باشید.

به بخش اول از قسمت دوازدهم آموزش ها خوش آمدید. از قسمت دوازدهم به بعد سبک آموزش ها نیز دچار تغییراتی شده و همچنین به خاطر احساس راحتی بهتر شما عزیزان نیز به پس زمینه ی آموزش ها موزیک اضافه کرده ایم.

در قسمت دوازدهم آموزش پاورپوینت هدف آموزش طراحی پروژه است و از این پس به طراحی مقالات در پاورپوینت خواهیم پرداخت. صحبت های بسیاری در زمینه های ستون بندی مطالب و شکل طراحی آنها در پاورپونت در پیش داریم. همچنین سعی و تلاشمان این است که بتوانیم به شما بهترین سبک طراحی برای مقالات خود را آموزش دهیم به همین جهت هم سبک های مختلف طراحی یک مقاله در پاورپوینت رو مورد بررسی قرار داده ایم.

امیدوارم از این بخش آموزشی لذت کافی را ببرید.

 

 

 

 

گفتگو ها
  محمد

  واقعا ممنون که به حرف من گوش دادین و کیفیت بالا هم گذاشتین

  واقعا عالی بود، من تا بحال همچنین پاورپوینتی ندیده بودم.

  برترین آموزش ساخت پاورپوینت بود

  mohammad

  س.بجز پاورپوینت با برنامه های دیگه افبس بلدین کار کنین بصورت حرفه ای

  آقای عنایتی شما اون اولش می نویسین “فناوری اطلات” به جای “فناوری اطلاعات”

  اشتباه نوشتینا 🙂

  محمد

  من تو فتوشاپ حرفه ایم من فتوشاپ از یه سایت خوب یاد گرفتم ادرسشو میدمتا شما هم از این سایت یاد بگیرین اونم بصورت حرفه ای فقط باید از فیلم اموزشیشو از مبتدی تا پیشرفتشو دانلود کنین اونم مثل شما در مورد هر ابزارش بصورت کامل توتوضیح داده فقط مشکلش اینکه هر فیلم اموزشی ۱۳۰۰ تومان پول میخواد ولی تضمین شدس که بصورت حرفه یاد میگیرین

  Iphotoshop.ir

  وای شماهم اموزشارو یوخت پولی نکنینا تحریم هستیم پول نداریم

   سلام دوست عزیز

   یکبار پولی کردیم 😀 فهمیدیم فعلا فایده ای نداره :d

   ممنون از همراهی همیشگیتون. توی اکثر آموزش ها کامنت می گذارید و نظر خودتون رو ارائه میدید. تشکر ویژه ازتون دارم.

   موفق باشید

  محمد

  خواهش برادر بیوگرافیتونو مبخوندم فهمیدم اصفهونی هستین خوشبحالتون ایشالله امسال عید به شهرتون یه سر میزنیم سیو سپل اب داره دیگه؟؟؟

  ولی خدای تو پاور پوینت خیلی حرفه ای هستین اصلا فکر نکنم این ترفند های که شما بلدینو خوده بیلدگیتس بلد باشه منتظر اموزش هاتون هستم