درباره آی تی پورت

مجله آی تی پورت یک رسانه اینترنتی است که محتوای خود را در قالب مقالات خبری ، آموزشی و یا معرفی در اختیار مخاطبان و علاقه مندان خود قرار می دهد.

آی تی پورت با شعار “درگاهی به سوی فناوری اطلاعات” در زمستان سال ۹۰ در دنیای پر جنب و جوش وب پارسی متولد شد و مفتخر است که توانسته است مخاطبانی رو به سوی خود جذب نماید و شاهد موفقیت هایی که گاهاً برنامه ریزی شده بوده و بعضی نیز فراتر از انتظار بود باشد.

محتوای آی تی پورت توسط مجموعه ای از نویسندگان علاقه مند ، جوان و پر انرژی تولید می شود. گروه جوان آی تی پورت اهداف زیادی برای مجله داشته و دارد. یکی از مهمترین اهداف ما پوشش وسیع تر محتوایی در قالب و سمت و سوی کلی موضوع های در نظر گرفته شده است. از دیگر اهداف اصلی ما که باز هم به محتوا مربوط می شود تولید محتوای فارسی بیشتر فارغ از ترجمه مقالات و اخبار لاتین است. هر چند فاصله گرفتن کامل از ترجمه صرف متون و مقالات لاتین به فارسی کاملاً صحیح نباشد ولی تلاش گروه بر این است که تا حد امکان محتوای کاملاً فارسی و به روز تولید نماییم.


گفتگو ها
  پیش بین

  سلام

  آقای رحمانی در معرفی شما ذکر شده است که : “از تکنیک های طراحی وب و آموزش وبلاگ نویسی حرفه ای می نویسد” حالا کجاست اینا؟

  شما که فقط یک مقاله نوشتید!!!!

  :دی

  ناشناس

  سلام کابل اتصالی دی وی دی برای موبایل میخواستم که از موبایلم به جایTV از آن استفاده کنم طوری که اگر نوار دی وی دی تماشا کنم در موبایلم تماشا کنم.ممنون

  عالی بو دممنونم از زحمات شما
  موفق باشید