آموزشسیستم عامل

آموزش رفع پیغام خطای android.process.acore

پیغام خطای android.process.acore

پیغام خطای android.process.acore پیغامی مربوط به گوشی های اندروید است که معمولاً در بخش مخاطبین بوجود می آید. کسانی که در گوشی های خود با این مشکل مواجه هستند و راه های مختلفی را برای رفع آن طی کرده اند، این مطلب را هم مطالعه کنند تا با روشی کاربردی و آسان برای رفع پیغام خطای android.process.acore آشنا شوند.

پیغام خطای android.process.acore 

یکی از مشکلاتی که در گوشی‌های با سیستم عامل اندروید ایجاد می‌شود، پیغام‌های خاصی هستند که بعد از مدت زمانی استفاده از گوشی ظاهر می‌شوند. برخی تصور می‌کنند این پیغام‌ها مربوط به خرابی گوشی و یا اتمام عمر گوشی هستند؛ در صورتی که چنین نیست. در بین پیغام‌های مختلفی که در سیستم عامل اندروید مشاهده شده است یکی از آن ها یعنی پیغام خطای android.process.acore بسیار شایع‌تر است. در ادامه قصد داریم شما را با این پیغام خطا و شیوه ی حل آن آشنا کنیم.

علت بروز پیغام خطای android.process.acore 

پیغام خطای android.process.acore در رابطه با گوشی های اندروید است و معمولاً در قسمت مخاطبین ایجاد می شود. کسانی که با این مشکل مواجه می شوند باید مراحلی را طی کنند تا برای همیشه از شر این پیغام راحت شوند. دقت کنید که این پیغام ممکن است در طول روز چند بار برای شما تکرار شود.

آموزش رفع پیغام خطای android.process.acore  

ما در این قسمت طریقه ی حل مشکل رفع پیغام خطای android.process.acore را مرحله به مرحله آموزش می دهیم.

مرحله اول: در ابتدا باید در صورت مواجه شدن با این پیغام سرعت عمل خود را بالا برده و به محض دیدن آن گزینه OK را تأیید کنید سپس وارد تنظیمات گوشی شوید.

مرحله دوم: برای ورود به تنظیمات گوشی می توانید از کشوی اعلانات بالای صفحه ی موبایل خود استفاده کنید

مرحله سوم: بعد از رفتن به تنظیمات گوشی به قسمت مدیریت برنامه رفته و گزینه All APP را انتخاب کنید.

مرحله چهارم: در این مرحله گزینهcontacts storage را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید.

پیغام خطای android.process.acore

مرحله پنجم: در این مرحله بر روی گزینه turn off رفته تا مشکل این پیغام را حل کنید. در این صورت مخاطبین شما حذف خواهند شد. اگر می خواهید مخاطبین حذف نشوند گزینه FORCE CLOSE را انتخاب کنید اما اگر در این صورت پیغام دوباره ظاهر شد ناچارید گزینه turn off را انتخاب کنید.

پیغام خطای android.process.acore

می توانید قبل از این کار از مخاطبین گوشی خود پشتیبان بگیرید و دوباره آن ها را وارد کنید یا اینکه مخاطبین خود را تک تک و به صورت دستی وارد کنید.

همانطور که دیدید برای رفع پیغام خطای android.process.acore باید مراحل آن را دقیق طی کنید تا مشکلی برای مخاطبین شما پیش نیاید.

گفتگو ها
  mahdi

  واقعا عالی من روی تبلت سامسونگ هرکاری میکردم ارور ازبین نمیرفت ولی با این روش تا انجام دادم ازبین رفت واقعا از سایتتون متشکرم

  Godgoblin

  خدا واقعا خیرتون بده یکساعته دارم از شدت عصبانیت منفجر میشم کم مونده بود گوشی رو بزنم به دیوار. وقتی برنامه مخاطبین رو از یک مارکت دانلود و نصب کردم اینطوری شد الان که حذفش کردم خوب شد برای جونتون آرزوی سلامتی دارم.

  سعید

  مشکل حل شد اما الان لیست مخاطبین نمیاد یعنی الان مخاطب هم نمیتونم اضافه کنم

  مژی

  مرسی. ولی مخاطبینم کلی بالا نمیاد دیگه نمیتونم اضافش کنم حالا چجور مخاطب اضاف کنم. یا شماره گیریمم بالا نمیا لطفا زاهنمایم کنید.

  امین

  سلام با حذف یک برنامه پر حجم گوشی مسئلتون حل میشه…

  mahdi

  گوشی هوآوی چی

  گزینه contact stroge رو نداره

  Taha

  برای من میزنه متاسفانه پردازش این برنامه موجود نیست